Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

Nowa Huta

leśniczy: Zbigniew Wydrych
+48 52 33 29 570, +48 606 903 017

Nowa Huta 1
86-160 Warlubie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: zbigniew.wydrych@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Miłosz Ledziński tel. +48 600 288 417
e-mail: milosz.ledzinski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku: 7.00 - 15.00

 

 

Orli Dwór

leśniczy: Karol Bocian
+48 52 33 29 543, +48 606 303 620

Orli Dwór 1
86-150 Osie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: karol.bocian@torun.lasy.gov.pl

 

podleśniczy: Paweł Pepliński, tel. +48 606 134 418
e-mail: pawel.peplinski@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Adam Lelwic, tel. +48 506 936 040
e-mail: Adam.Lelwic@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00                              

 

Osie

leśniczy: Mariusz Deinowski
+48 52 33 29 520, +48 606 498 958

ul. Ks. Semraua 54
86-150 Osie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: mariusz.deinowski@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Marcin Trosdowski, tel. +48 662 265 241
e-mail: marcin.trosdowski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00                              

Stara Huta

leśniczy: Bartosz Bock
+48 52 33 29 571, +48 606 498 968

Stara Huta 1
86-160 Warlubie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: bartosz.bock@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Mateusz Suchomski, tel. +48 795 404 451
e-mail: mateusz.suchomski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

Stara Rzeka

leśniczy: Wojciech Jezierski
+48 52 33 29 310, +48 606 498 959

Stara Rzeka 1
86-150 Osie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: wojciech.jezierski@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Tomasz Sondowski, tel. +48 660 737 431
e-mail: Tomasz.Sondowski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00                

Zajęczy Kąt

leśniczy: Sławomir Sikora
+48 52 33 29 509, +48 606 709 575

Grabowa Buchta 2
86-150 Osie                                                                                         
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: slawomir.sikora@torun.lasy.gov.pl

 

podleśniczy: Adam Lelwic, tel. +48 506 936 040
e-mail: Adam.Lelwic@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Paweł Pepliński, tel. +48 606 134 418
e-mail: pawel.peplinski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00                           


 

Nowa Rzeka

leśniczy: Franciszek Pepliński
+48 52 33 29 519, +48 606 498 961

Nowa Rzeka 1
86-150 Osie
woj. kujawsko-pomorskie

e-mail: franciszek.peplinski@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Jakub Długosz, tel. +48 881 924 088

e-mail: jakub.dlugosz@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

 

Bąkowo

leśniczy: Krystyna Kubacz
+48 52 33 26 301, +48 602 237 173

Bąkowski Młyn 5
86-160 Warlubie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: krystyna.kubacz@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Sławomir Kwiatkowski, tel. +48 602 237 249     
e-mail: slawomir.kwiatkowski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00     

      

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00


 


 

Borowy Młyn

leśniczy: Rafał Jabłoński
+48 52 33 28 691, +48 608 320 072

Borowy Młyn 1
86-160 Warlubie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: rafal.jablonski@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Jakub Bączkowski, tel. +48 608 547 823     
e-mail: jakub.baczkowski@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

 

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00

 

 

Dobre

leśniczy: Sebastian Pawlik
+48 52 33 26 010, +48 606 986 813

Kończyce 12
86-170 Nowe
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: sebastian.pawlik@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Joanna Przybylak-Pączek, tel. +48 606 674 176
e-mail: Joanna.Przybylak-Paczek@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00         

 

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00

 

         
 

Osiny / Szkółka Leśna Osiny

leśniczy: Kamila Bonk-Pawlicka
+48 52 33 26 059, +48 600 453 738

Krzewiny 7
86-160 Warlubie
woj. kujawsko-pomorskie
e-mail: Kamila.Bonk-Pawlicka@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

 

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00

 

Rynków

leśniczy: Sebastian Szyca
+48 52 33 28 680, +48 606 986 808

Rynków 1
83-221 Osiek
woj. kujawsko-pomorskie

e-mail: sebastian.szyca@torun.lasy.gov.pl

podleśniczy: Eryk Bączkowski, tel. +48 606 498 960    

e-mail: eryk.baczkowski@torun.lasy.gov.pl

  

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

 

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00

 

Średnik

leśniczy: Wojciech Deinowski
+48 52 33 28 556, +48 692 763 759

Osiny 27
86-170 Nowe
woj. kujawsko-pomorskie

e-mail: wojciech.deinowski@torun.lasy.gov.pl

 

podleśniczy: Aleksandra Marciniak, tel. +48 513 619 461

e-mail: aleksandra.marciniak@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

 

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00

Płochocin

leśniczy: Krzysztof Ziuziakowski
+48 52 33 26 058, +48 664 730 145

Płochocin 22
86-160 Warlubie
woj. kujawsko-pomorskie

e-mail: k.ziuziakowski@torun.lasy.gov.pl

 

podleśniczy: Michał Pliszka, tel. +48 881 924 099

e-mail: michal.pliszka@torun.lasy.gov.pl

 

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 7.00 - 15.00

 

Sprzedaż drewna w leśnictwie: w pierwszy czwartek po 10-tym danego miesiąca w godzinach od 7:00 do 9:00